+370-645-16666
SUSISIEKITE

BMW LED MARKER - kas tai?

Kam reikalingi BMW LED MARKER ?

Naujesni BMW automobiliai, pagaminti nuo maždaug 2001 metų iš gamyklos išvažiuodavo su žibintais, kurie turėjo naują, labai gražią taip vadinamų „angelo akių“ gabaritinių, o vėliau ir dienos šviesų (DRL) funkciją. Tai tapo trokštamu, mėgiamu ir išskirtiniu BMW automobilių bruožu. Tačiau patys pirmieji BMW „Angelų akių“ žibintai buvo geltonos, palyginti silpnai šviečiančios  spalvos.

Dar visai neseniai nieko su tuo padaryti nebuvo galima. Tačiau neseniai pasirodė BMW LED MARKER, kurie statosi į gamyklines angelo akių lempučių vietas. Gamybos pradžioje BMW LED MARKER buvo gana silpni ir neilgaamžiai. Patys pirmieji BMW LED MARKER buvo 3 vatų galingumo kiekvienas. Po to pasirodė 5 W, po to 8 W, po to 10 W. Šiuo metu galingiausias kokybiškas ir ilgaamžis BMW LED MARKER yra kiekvienas po 14W. Tačiau negalima lyginti visų BMW LED MARKER tik pagal galingumą, kadangi mūsų parduodamos galingiausios LED angelo akių lemputės yra gaminamos su originaliais CREE LED. Ko pasekoje mūsų parduodami VERTEX BMW LED MARKER stipriau šviečia ir mažiau kaista, ko pasekoje yra taupesni ir ilgaamžiškesni.

BMW LED MARKER (angelo akys) pasirinkimas:

http://xenon.lt/led/bmw-led-marker

Copyright © 2005 - 2017 m. www.xenon.lt. Visos teisės saugomos įstatymo. Platinant svetainėje paskelbtą informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse, privaloma aiški nuoroda į "www.xenon.lt" kaip informacijos šaltinį.

© Xenon.lt

Mokėjimo būdai