+370-645-16666
SUSISIEKITE

LED žibintai automobiliams

2019-07-16

LED žibintai automobiliams

Nuo pat senovės automobiliuose viena svarbiausių dalių darėsi apšvietimas. Pirmiausiems automobiliams, kurie dažniausiai važiuodavo tik dienomis, važiuojant naktį, juose degdavo žvakės ar kitokiu būdu būdavo deganti liepsna, kuri užtikrindavo kelio apšvietimą automobiliui. Pirmieji automobiliai važiuodavo labai lėtai, todėl toli siekinatis kelio apšvietimas nebuvo toks svarbus, kaip šiuo metu, kai automobiliai rieda ypač greitai, automobilių keliuose yra daug kitų dalyvių, kaip pėstieji, dviratininkai. Į kelią neretai staigiai gali įeiti ir užsižiopsoję vaikai ar suaugusieji. Ir jų nepastebėjus laiku, gali ištikti didelė nelaimė, kuri neretai baigiasi labai skaudžiai. Kad viso to išvengti – kas metai yra tobulinami automobilių žibintai. Automobilių žibintai tapo vos ne labiausiai tobulėjanti automobilių sritis paskutiniu metu. Ir iš visų naujausi yra LED automobilių žibintai. Nes tik LED gali suteikti geriausią, ryškiausią ir toliausiai siekinati kelio apšvietimą.

LED žibintai nuolat tobulėja. Visai neseniai LED žibintai buvo didelė naujovė, o dabar jie tapo naujausių automobilių neatsiejamu atributu. Šiuo metu populiarėja naujausios, stipriausios jų atmainos kaip Matrix LED žibintai, Laser LED žibintai, ar kitokie, kurie suteikia dar toliau siekiantį kelio apšvietimą esant blogam matomumui ar esant blogoms oro sąlygoms. Ypač kelio apšvietimo geresnio pasiilgstame, kai tik pradeda temti ir yra blogos oro sąlygos. Tuo metu visi norime dar ir dar daugiau apšvietimo. Ir tuo metu gali padėti tik LED žibintai automobiliams, nes tik jie duos daugiausiai šviesos ir tuo pačiu metu neakins atvažiuojančio automobilio, nes tik LED žibintai gali „iškirpti“ atskiras kelio apšvietimo vietas, ir pravažiuojantis, lenkiamas ar presilenkiantis automobilis pagalvos, kad jūs važiuojate tik su trumposiomis šviesomis, nors iš tikro jūsų automobilyje bus įjungtos ilgosios LED žibintų šviesos. Tai reiškia jūs matysite daug daugiau, galėsite atpažinti artėjančią kliūtį daug ankščiau, nei važiuojant su halogeninio tipo žibintais ir netgi nei su  XENON tipo žibintais. Žinoma XENON tipo žibintai taip pat gali pasigirti geru kelio apšvietimu, bet ateities automobiluose vyraus LED žibintai, nes tik jie su mažiausiai energijos duos daugiausiai apšvietimo, tuo pačiu tarnaudami ilgiausiai. LED žibintus pagaminti kainuoja nemažai, bet įvertinus jų teikiamą naudą, jų ilgaamžiškumą – jie yra neabejotini ateities automobilių lyderiai. Visų automobilių ateities siejama tik su LED žibintais, nes jie ne tik šviečia ilgai ir stipriai, bet duoda ir automobilių kūrėjams daugiau laisvės, nes gali būti įvairiausių formų – ir ilgi ir siauri ir platūs ir maži. Daugybė galimų formų yra leistina su LED žibintais automobiliams.

Copyright © 2005 - 2019 m. www.xenon.lt. Visos teisės saugomos įstatymo. Platinant svetainėje paskelbtą informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse, privaloma aiški nuoroda į "www.xenon.lt" kaip informacijos šaltinį.

© 2020 | Xenon.lt

Mokėjimo būdai