+370-645-16666
SUSISIEKITE

LED žibintai automobiliams

2019-07-16

LED žibintai automobiliams

Nuo seniausių laikų viena svarbiausių dalių automobiliuose buvo jų apšvietimas. Pirmieji automobiliai dažniausiai važiuodavo tik dienomis, tačiau prireikus važiuoti naktį, juose degdavo žvakės ar kitu būdu deganti liepsna, kuri užtikrindavo kelio apšvietimą. Pirmieji automobiliai važiuodavo itin lėtai, todėl toli siekiantis kelio apšvietimas nebuvo toks svarbus, kaip šiuo metu, kai automobiliai rieda ypač greitai ir automobilių keliuose yra daug kitų eismo dalyvių, kaip pėstieji ar dviratininkai. Į kelią neretai staiga gali įeiti ir neatidūs vaikai ar suaugusieji. Jų nepastebėjus laiku, gali ištikti didelė nelaimė, kuri neretai baigiasi labai skaudžiai. Kad viso to išvengti – kas metai yra tobulinami automobilių žibintai. Pastaruoju metu automobilių žibintai tapo bene labiausiai tobulėjanti automobilių sritis. Ir iš visų naujausi yra LED automobilių žibintai. Nes tik LED gali suteikti geriausią, ryškiausią ir toliausiai siekiantį kelio apšvietimą.

LED žibintai nuolat tobulėja. Visai neseniai LED žibintai buvo didelė naujovė, o dabar jie tapo neatsiejamu atributu naujausiuose automobiliuose. Šiuo metu populiarėja naujausios bei stipriausios jų atmainos, tokios kaip Matrix LED žibintai, Laser LED žibintai, ar kiti, kurie suteikia dar toliau siekiantį kelio apšvietimą esant blogam matomumui ar esant blogoms oro sąlygoms. Geriau apšviesto kelio pasigendame, kai tik pradeda temti ir yra blogos oro sąlygos. Tuo metu visi norime kiek įmanoma kokybiškesnio apšvietimo. Tuo metu gali padėti tik LED žibintai automobiliams, nes jie suteiks daugiausia šviesos ir tuo pat metu neakins atvažiuojančio automobilio, kadangi tik LED žibintai gali „iškirpti“ atskiras kelio apšvietimo vietas, ir pravažiuojantis, lenkiamas ar prasilenkiantis automobilis pagalvos, kad jūs važiuojate tik su trumposiomis šviesomis, nors jūsų automobilyje bus įjungtos ilgosios LED žibintų šviesos. Tai reiškia, kad jūs matysite daug daugiau, galėsite atpažinti artėjančią kliūtį žymiai anksčiau, nei važiuojant su halogeninio ir netgi XENON tipo žibintais. Žinoma XENON tipo žibintai taip pat gali pasigirti geru kelio apšvietimu, tačiau dėl optimaliausių energijos sąnaudų ir ilgiausio tarnavimo laiko ateities automobiliuose vyraus LED žibintai. LED žibintų gamybos kaštai yra kiek didesni, tačiau įvertinus jų teikiamą naudą bei ilgaamžiškumą – jie yra neabejotini ateities automobilių lyderiai. Visų automobilių ateitis siejama tik su LED žibintais, nes jie šviečia ilgai ir stipriai, taip pat suteikdami automobilių kūrėjams daugiau laisvės dėl formų įvairovės – ilgi ir siauri, platūs ir maži.

Copyright © 2005 - 2019 m. www.xenon.lt. Visos teisės saugomos įstatymo. Platinant svetainėje paskelbtą informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse, privaloma aiški nuoroda į "www.xenon.lt" kaip informacijos šaltinį.

© Xenon.lt

Mokėjimo būdai