+370-645-16666
SUSISIEKITE

LED lemputės

2018-01-15

LED lemputės

LED lemputės daugelį yra pakerėję savo ilgaamžiškumu, šviesos stiprumu, ekonomiškumu ir ekologija.

Jos šviečia ilgai, naudoja mažai energijos. Kiekvienais metais LED lemputės šviečia vis stipriau, vis ilgiau ir už tai kiekvienais metais mes mokame vis mažiau :)

Labai svarbu yra pasirinkti teisingą šviesos šaltinį, kuris pakeis šiuo metu Jūsų automobilyje naudojamas halogenines lemputes. Dažnai paskutiniu metu žmonės į savo automobilius renkasi LED lemputes. LED lemputės naudoja žymiai mažiau energijos, nei halogeninės lemputės. Ir šviečia LED lemputės automobiliuose stipriau net nei XENON lemputės. Nors visai neseniai XENON buvo pati stipriausia įmanoma šviesa automobiliams.

LED lemputės ne tik labiausiai priartėja prie Saulės šviesos spalvos, ji mažiausiai vargina važiuojant ir ilgais ir trumpais atstumais. Pasikeitus paprastas halogenines lemputes į LED lemputes, Jūs suprasite, kaip gali šviesti ankščiau silpnai švietę žibintai.

Tačiau LED lemputės turi ir neigiamą pusę. Jų galinė dalis yra skirta aušinimui, nes LED lemputės labai bijo perkaitimo, nors jos šviesdamos išskiria dug mažiau šilumos, nei halogeninės lemputės. Todėl labai svarbu įvertinti, ar tilps LED lemputės Jūsų automobilio žibintuose. Kai kurie gamintojai LED lempučių galinėje dalyje montuoja ventiliatorius, kurie aušina besisukančio varikliuko pagalba, kiti naudoja tik radiatorius. Ir vienas ir kitas variantas yra geras, nes kokybiškų gaminių gamintojai visada daug kartu testuos, išbandys savo gaminius realiomis, tikromis darbo sąlygomis. Nereikia bijoti ventiliatorių su varikliais – jie yra pritaikyti lauko sąlygoms, neblogiau, nei yra automobilyje naudojami ventiliatoriai variklio aušinimui. Ventiliatoriai įsijungia visu stiprumu, kada jų labiausiai reikia – esant aukštai aplinkos temperatūrai.

Šiais laikais yra daug LED lempučių pasirinkimo variantų. Ir ne tik pagal jų aušinimo struktūrą, bet ir pagal svarbiausią jų dalį – švietimo šaltinį. Kokybiškas šviesos šaltinis yra labai svarbus, jei norite kokybiško ir ilgaamžio gaminio. Yra daug kokybiškų, laiko ir pirkėjų gerai įvertintų LED šviesos šaltinių gamintojų. Pagrindiniai tokių yra: Philips (ES) , Osram (ES) , CREE (JAV) , Bridgelux (JAV). Visi jie yra aukščiausio patikimumo lygio. Žinoma, rinkoje yra daug padirbtų šių mega kompanijų produktų, tačiau perkant iš patikimo tiekėjo, Jūs galite būti tikri, kad įsigiję šio gamintojo produktą, juo naudosite ir džiaugsitės tikrai labai ilgai.

 

Copyright © 2005 - 2018 m. www.xenon.lt. Visos teisės saugomos įstatymo. Platinant svetainėje paskelbtą informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse, privaloma aiški nuoroda į "www.xenon.lt" kaip informacijos šaltinį.

© Xenon.lt

Mokėjimo būdai