+370-645-16666
SUSISIEKITE

Parkavimo davikliai

2019-07-16

Parkavimo davikliai

Parkavimo davikliai išrasti buvo XXa antroje pusėje. Pradžioje jie buvo naudojami ir testuojami laboratorijose. Ir tik po kurio laiko pradėti naudoti automobiliuose. Pradžioje parkavimo davikliams buvo labai sunku prasikirsti kelią į automobilių pramonę. Pirmiausiai jie buvo siūlomi ne tik automobiliams, bet ir turistiniams, krovininiams laivams. Tačiau po visų bandymų labiausiai ir sėkmingiausiai ši naujovė įsitvirtino būtent automobiliuose.

Pirmasis automobilis, kuriame panaudotas naujausios kartos eletroninis parkavimo daviklis buvo Toyota. Tai įvyko 1982 metais. Nuo to laiko jie taip išpopuliarėjo, kad daugelis žmonių, vairuojančių automobilius be jų jau net neįsivaizduoja vairavimo. Parkavimo daviklis tapo kasdienybe. Ir paplito ne tik prabangiuose automobiliuose, bet ir paprastuose modeliuose, nes užtikrina saugų ir ramų parkavimąsi. Taip atsitiko, nes tai yra nebrangus ir daug saugumo užtikrinantis įrenginys.

Su parkavimo daviklių pagalba galima saugiai parkuotis visur kelyje – ir aikštelėje ir gatvėje. Parkavimo davikliai užtikrins, kad jūs nepažeistumėte automobilio kėbulo, taip pat automobilio ratlankiai išliks saugūs, nes jūs matysite koks atstumas yra likęs iki artimiausios kliūties. Naujausios kartos parkavimo davikliai dažniausiai statosi kartu su galinio vaizdo kamera, todėl pajautę, kad artėjate link kliūties, pamatysite kas per kliūtis jums iškilo kelyje. Prabangesniuose ar gausesnės komplektacijos automobiliuose prie parkavimo daviklių montuojasi daugiau, nei viena vaizdo kamera. Jūs gali būti dvi, keturios, penkios ar dar daugiau. Kai kuriuose automobiliuose parkavimo davikliai padeda automobiliui pačiam automatiškai prisiparkuoti, prisiminti kelią iki parkavimo vietos, ir jį vieno mygtuko paspaudimo pagalba vėl susigrąžinti iš parkavimo vietos. Tai yra labai patogu, kai parkuojatės labai siaurose gatvelėse, ar kai parkavimo vieta yra labai maža ar siaura.

Kokybški ir tvarkingai veikiantys originalūs ar montuojami parkavimo davikliai leis jums ramiai ir be streso pastatyti į parkavimo vietą automobilį, kaip ir iš jos išvažiuoti.

Sugedusius ar netvarkingai veikiančius parkavimo daviklius yra nesunku pasikeisti,. Tai galima padaryti ir pačiam, net neturint tam didelių įgūdžių. Nes vairuojant automobilį, kurio yra sugedusi parkavimo sistema, ar atskiri parkavimo davikliai – jūs rizikuojate nepamatyti kliūties ir į ją atsitrenkti, o tai gali jums padaryti didelių materialinių ir jūsų laiko nuostolių.

Copyright © 2005 - 2019 m. www.xenon.lt. Visos teisės saugomos įstatymo. Platinant svetainėje paskelbtą informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse, privaloma aiški nuoroda į "www.xenon.lt" kaip informacijos šaltinį.

© Xenon.lt

Mokėjimo būdai