+370-645-16666
SUSISIEKITE

Prekių atsiėmimo būdai

Xenon.lt jau nuo 2005 metų stengiasi padėti visiems, kas nori matyti kelią geriau, kam perdegė xenon blokelis , xenon lemputė auto LED blokas ar auto LED lemputės.

Turime ir pigesnių ir geresnių xenon ir auto LED produktų ir originalių xenon lempučių ir blokelių - kiekvienam pagal norus, poreikius ir galimybes.

Mūsų parduodamų xenon ir auto LED lempučių produktų kokybė visada lenkė jų kainą. Todėl mus renkasi visi, kas nori geriausio produkto už mažiausią kainą.

Xenon, auto LED lemputes ir kitus produktus buvo galima įsigyti netik internetu, bet ir mūsų parduotuvėje Kaune, Kalvarijos g.2. Joje ne tik galėsite įsigyti visus mūsų produktus, bet ir gausite informacijos ir būsite maloniai pakonsultuoti Jums rūpimais klausimais apie mūsų parduodamus produktus.

Taip pat žmonėms, esantiems ne Kaune mes siūlome prekių pristatymą per Venipak kurjerius. Pristatymas, perkant už ne mažiau, kaip 50 Eurų yra visiškai nemokamas. Galima netgi pinigus paduoti prekes Jums įteikiančiam kurjeriui. Stengiamės xenon lemputes, xenon blokus, kitą xenon įrangą, parkavimo sistemas, auto LED lemputes, auto LED blokus, padangas, ratlankius ir kitus mūsų produktus pristatyti kuo greičiau. Todėl Jums reikalinga xenon, LED lemputes ar kita įranga pas Jus gali būti netgi tą pačią dieną, kaip ir Jūs užsakėte.

Jei užsakymo dydis iki 50 Eurų – nenusiminkite – mes priskaičiuosime papildomai tik 3.5 Euro už pristatymą – tiek, kiek vidutiniškai kainuoja siuntimo išlaidos.

Mūsų misija – padėti žmonėms, kuriems reikia xenon , auto LED lempučių ar kitų mūsų parduodamų produktų, kuo greičiau ir paprasčiau sulaukti užsakyto siuntinio.

Mūsų adresas:

Kalvarijos g. 2, Kaunas.     

Tel.: +370 645 16666

© Xenon.lt

Mokėjimo būdai